Placówki medyczne i lokale gastronomiczne już wybrały praktyczne kurtyny PCV


Kurtyny PCV to element, który najczęściej spotykany jest w magazynach i halach przemysłowych. Niewiele osób wie, że tego typu paski w witrynie mogą posłużyć jako niezastąpiona ochrona przed drobnoustrojami. ekrany spawalnicze.

Placówki medyczne chętnie korzystają z mechanizmów, jakie posiadają przegrody plastikowe. Niepozorne paski zawieszone w futrynie drzwi, pozwalają zachować higienę i skuteczną obronę przed rozprzestrzenianiem się szkodliwych mikroorganizmów. Oddzielają części sanitarne od socjalnych, znacznie ułatwiając funkcjonowanie w gabinetach lekarskich, przychodniach medycznych, szpitalach czy nawet ośrodkach SPA i salonach kosmetycznych. Usługi wykonania konkretnych kotar dla pomieszczeń o charakterze medycznym, zazwyczaj wykonuje się w pierwszej kolejności i z idealnym dopasowaniem do preferencji i wymagań miejsca. Równie ważne jest zachowywanie środków ostrożności w lokalach gastronomicznych czy sklepach z żywnością. Kurtyny paskowe z PCV zapewnią optymalną ochronę i komfort- zarówno dla pracowników, jak i użytkowników danych miejsc.

Niewielkie koszty i niezwykła trwałość materiałów, z których wykonywane są przegrody, pozwala dokonać jednorazowego zakupu, który posłuży na lata.

Polecane: remont dachu.